Seniorzy dla europejskiej przyszłosci

SENIORZY POSZUKIWANI

Fundacja AgriNatura poszukuje seniorów – wolontariuszy do udziału w naszym nowym projekcie Seniors for European Future/Seniorzy dla Europejskiej Przyszłości Grundtvig Wolontariat Seniorów programu Uczenie się przez całe życie.

Zapraszamy osoby w wieku 50+, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Projekt jest realizowany z naszym czeskim partnerem AreaViva www.areaviva.cz z miejscowości Valec w zachodnich Czechach, 40 km od miasta Karlowe Wary, 100 km na zachód od Pragi.

Projekt polega na wymianie 6 osób z organizacją partnerską w latach 2013 – 2015. Nasi wolontariusze przez 3 tygodnie będą mieli okazję poznać lokalną społeczność i zwiedzić ciekawe miejsca. Wolontariusze nie ponoszą kosztów z tytułu udziału w projekcie. Koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem, wyżywieniem, programem pochodzą z projektu.

W ramach wymiany także w naszej Fundacji będziemy gościć 6 wolontariuszy z Czech, co będzie kolejną okazją do poznania ciekawych ludzi.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o wypełnienie Ankiety oraz odesłanie do 30 listopada 2013 r. na adres e-mail tomek@agrinatura.pl lub na adres Fundacji: Fundacja AgriNatura Świerże Panki 25, 07-323 Zaręby Kościelne.

Galeria projektu