Zespół projektowy i wykładowcy

  • osobą nadzorującą projekt ze strony Fundacji jest wiceprezes Elżbieta Lenarczyk, email Elapri@o2.pl
  • koordynatorem administracyjnym jest Anna Pośnik email aposnik1@wp.pl (faktury, księgowość, logistyka, finanse)
  • ekspertem merytorycznym i trenerem jest Aleksandra Sonia Priwieziencew (prezes) Tel 605 064 189 email biuro@agrinatura.pl (plan szkoleń i działań, wykłady, zawartość merytoryczna)

Sonia Priwieziencew– ekspert merytoryczny projektu – odpowiedzialna za to żeby nie było nudno a zarazem pożytecznie. skończyła Nauki polityczne w Paryżu, mieszkała we Francji, napisała pracę magisterską o polskim rolnictwie, pracowała w finansach i ochronie ptaków (jako dyrektor OTOP), teraz jest rolnikiem ekologicznym.

 

  • animatorem jest Tomasz Włoszczowski Tel 725 994 964 email tomek@agrinatura.pl (kontakty z uczniami i grupami roboczymi, ewaluacja, warsztaty)

 

Tomasz Włoszczowski-animator projektu – będzie pomagał grupom w realizacji zadań, oceniał i monitorował ich pracę. Zajmował się turystyką i ekoturystyką, uczył jogi, teraz jest rolnikiem.

 

 

 

 

Klaudia Wojciechowicz

Jedna z inicjatorek inicjatywy obywatelskiej “GMO to nie to”, organizatorka manifestacji przeciwko GMO i dot. ustawy o nasiennictwie.

Interesuje ją związek pomiędzy jedzeniem-jego produkcją, dystrybucją i jakością a demokracją.

Ukończyła filozofię i fotografię, obecnie w trakcie szkolenia na psychoterapeutkę.

Na co dzień zajmuje się pisaniem, gotowaniem i fotografią.

Prowadzi apetycznego bloga: akuakanmemasak.blogspot.com, choć ze względu na nawał innych obowiązków nie często umieszcza wpisy.
Strona autora: akuakanmemasak.blogspot.com