Targi Natura Food już po raz XII

W terminie 18-20.10.2019 r. w Łodzi odbyło się jedno z największych wydarzeń branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – XII edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VIII edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które branża czeka z niecierpliwością. Co roku obecni są liczni stali wystawcy, jak również pojawiają się nowe firmy oferując szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku.

W 2019 roku pojawiło się 350 dostawców a wśród nich kluczowi i najlepsi polscy producenci eko żywnosci, tacy jak Dary Natury, Tłocznia Maurer, Farma Świętokrzyska i inni. Wśród naszych wieloletnich znajomych, partnerów czy uczestników projektów, obecni byli między innymi Biokurier.pl oraz gospodarstwo ekologiczne Marcina Migały “RWS Marianka”, sprzedające warzywa ekologiczne w systemie abonamentowym “Rolnictwo Wspierane przez Społeczność”. Gospodarstwo uczestniczyło w tym roku w projekcie “demokratyzacja BIO”, dzięki czemu zainwestowało między innymi w nową folię do uprawy warzyw.